Nasz zespół ma wiedzę i doświadczenie w zakresie wymagań kodeksowych i jesteśmy tutaj, aby pomóc! Nasz zespół oceni Twoje potrzeby w zakresie udogodnień, odwiedzając nas w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Będziemy współpracować bezpośrednio z twoim zespołem ds. Bezpieczeństwa i lokalnym inspektorem budowlanym lub strażackim i opracujemy plan, aby stać się zgodnym z kodeksem. Projektujemy, produkujemy i koordynujemy instalację w każdym projekcie bez względu na rozmiar. Potrzeba systemów ewakuacji awaryjnej stała się bardziej pożądana. W rezultacie rozszerzyliśmy biura w Kolorado, Arizonie, Massachusetts i Wisconsin, aby lepiej służyć w całym kraju. GBC Safety Glow rozszerzyło również działalność międzynarodową o dystrybutorów zlokalizowanych na Bliskim Wschodzie iw Europie.

Nasza różnorodna sieć dystrybutorów, przedstawicieli i instalatorów może udzielić odpowiedzi i rozwiązań dla każdego wymogu bezpieczeństwa fotoluminescencyjnego. Nasza firma zbudowała reputację na dostarczaniu wysokiej jakości produktów poprzez wysokiej jakości ludzi!

Chcielibyśmy, aby Twój budynek był bezpieczniejszym miejscem i wyposażał Cię w narzędzia i wiedzę, które musisz znać w sytuacjach awaryjnych.